Graz_Conf.

21. Graz Konferencia Szegeden, 2017. április 20-22.

Ingyenes részvételi lehetőség ÁOK oktatóknak és hallgatóknak

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara ingyenes részvételi lehetőséget biztosít a Kar oktatói és hallgatói számára korlátozott számban, jelentkezési sorrend alapján. Az Oktatási Bizottság tagjai és a tanulmányi felelősök prioritást élveznek.

A jelentkezéseket 2017. február 24-ig várjuk a letölthető regisztrációs lap kitöltésével és visszaküldésével.

Regisztrációs lap (docx) >>

Program (pdf) >>

További információ:

Sasi-Pokriva Eszter

külügyi főelőadó

Tel.: 62/342-359

E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu

Graz_2017_masodik_ert_0124

Paint

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

IMG_0561_2

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.