Graz_Conf.

21. Graz Konferencia Szegeden, 2017. április 20-22.

Ingyenes részvételi lehetőség ÁOK oktatóknak és hallgatóknak

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara ingyenes részvételi lehetőséget biztosít a Kar oktatói és hallgatói számára korlátozott számban, jelentkezési sorrend alapján. Az Oktatási Bizottság tagjai és a tanulmányi felelősök prioritást élveznek.

A jelentkezéseket 2017. február 24-ig várjuk a letölthető regisztrációs lap kitöltésével és visszaküldésével.

Regisztrációs lap (docx) >>

Program (pdf) >>

További információ:

Sasi-Pokriva Eszter

külügyi főelőadó

Tel.: 62/342-359

E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu

Graz_2017_masodik_ert_0124

kiemelt

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológia és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

OTDK

Kiváló eredmények az OTDK orvosi szekciójában. Gratulálunk!