nyilt_nap_kiemelt

Teltház a Kari Nyílt Napon

Érdeklődő középiskolásokkal és szüleikkel telt meg a Szent-Györgyi Albert Oktatási Központ Ivánovics terme Karunk Nyílt Napján.

A Nyílt Nap első részében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási igazgató és Prof. Dr. Peták Ferenc TDT titkár tartott tájékoztatót.

A szünetben a hallgatói szervezetek standjait lehetett meglátogatni.

A szünet után a hallgatói szervezetek (HÖK, SZOE, SZAHE) mutatkoztak be.

Jelen volt az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Szakfordítóképző Csoport és a SZTE Eötvös Loránd Kollégium Tehetség HÍD-tábor Program.

Hallhattak a diákhitelről is egy rövid ajánlót.

Az előadások után az épületben található Orvosi Készségfejlesztési (SKILL) Központban demonstrátorok tartott gyakorlati bemutatókat.

Köszönjük az érdeklődést! Eredményes felkészülést kívánunk!

Jelöljétek meg elsőként az SZTE ÁOK-t!

Képgalériánk Karunk Facebook oldalán tekinthető meg:

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!