nyilt_nap_kiemelt

Teltház a Kari Nyílt Napon

Érdeklődő középiskolásokkal és szüleikkel telt meg a Szent-Györgyi Albert Oktatási Központ Ivánovics terme Karunk Nyílt Napján.

A Nyílt Nap első részében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási igazgató és Prof. Dr. Peták Ferenc TDT titkár tartott tájékoztatót.

A szünetben a hallgatói szervezetek standjait lehetett meglátogatni.

A szünet után a hallgatói szervezetek (HÖK, SZOE, SZAHE) mutatkoztak be.

Jelen volt az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Szakfordítóképző Csoport és a SZTE Eötvös Loránd Kollégium Tehetség HÍD-tábor Program.

Hallhattak a diákhitelről is egy rövid ajánlót.

Az előadások után az épületben található Orvosi Készségfejlesztési (SKILL) Központban demonstrátorok tartott gyakorlati bemutatókat.

Köszönjük az érdeklődést! Eredményes felkészülést kívánunk!

Jelöljétek meg elsőként az SZTE ÁOK-t!

Képgalériánk Karunk Facebook oldalán tekinthető meg:

prof-dr-toth-kalman

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Prof. Dr. Tóth Kálmán, az Ortopédiai Klinika tanszékvezetője életének 61. évében, 2018. szeptember 13-án elhunyt.

kiemelt

2018. szeptember 8-án kerültek átadásra a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak és a Szent-Györgyi Albert Ösztöndíjak