dr_Bartyik_Katalin
Fotó: Schmidt Andrea

Summum Bonum Díjat kapott dr. Bartyik Katalin

Gratulálunk!

„Önzetlen orvosi tevékenységéért,kiváltképp a hemato-onkológiai gyermekek ellátásáért” tüntették ki a Magyar Orvosi Kamara Országos Küldöttgyűlésén 2017 .12. 02.-án Dr. Bartyik Katalint, a Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermek Egészségügyi Központ egyetemi docensét.

Részletek >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!