dr_Bartyik_Katalin
Fotó: Schmidt Andrea

Summum Bonum Díjat kapott dr. Bartyik Katalin

Gratulálunk!

„Önzetlen orvosi tevékenységéért,kiváltképp a hemato-onkológiai gyermekek ellátásáért” tüntették ki a Magyar Orvosi Kamara Országos Küldöttgyűlésén 2017 .12. 02.-án Dr. Bartyik Katalint, a Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermek Egészségügyi Központ egyetemi docensét.

Részletek >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!