erasmus

Erasmus+ pályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2018/2019-es tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra

Pályázat beadási határideje: 2018. február 11.

További információ:

ERASMUS+ program 2018/2019. tanévre szóló részletes pályázati felhívásai: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

Az E+ program legfontosabb változásai a 2018/2019. tanévben:

1. A 2018/2019. tanévtől emelkednek az Erasmus+ hallgatói ösztöndíjak, valamint az oktatói és adminisztratív mobilitási támogatások összegei.

2. A három támogatási kategória országcsoport-összetételében változás történt.

Pályázati felhívás (pdf) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!