erasmus

Erasmus+ pályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2018/2019-es tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra

Pályázat beadási határideje: 2018. február 11.

További információ:

ERASMUS+ program 2018/2019. tanévre szóló részletes pályázati felhívásai: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

Az E+ program legfontosabb változásai a 2018/2019. tanévben:

1. A 2018/2019. tanévtől emelkednek az Erasmus+ hallgatói ösztöndíjak, valamint az oktatói és adminisztratív mobilitási támogatások összegei.

2. A három támogatási kategória országcsoport-összetételében változás történt.

Pályázati felhívás (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!