Személyi változás a PhD Irodán

2017. szeptember 1-től a PhD ügyintézést teljes munkaidőben Német Ildikó Márta veszi át. Az új kolléganő változatlan ügyfél fogadási időben és telefonszámon (62-54-5008) áll rendelkezésre, illetve a nemet.ildiko.marta@med.u-szeged.hu valamint az office.aokphd@med.u-szeged.hu e-mail címen elérhető.

Vad Gabriella a Sportorvostani Tanszék titkárságán fog a továbbiakban dolgozni.

kancellar_nyito

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.