THE ROLE OF DIET IN THE PREVENTION OF CHRONIC DISEASES: EVIDENCES FROMPOPULATION-BASED STUDIES

Időpont:

2017. április 28.

Helyszín:

SZTE ÁOK Szent-Györgyi Albert Oktatási Központ, Issekutz Béla terem
(Szeged, Dóm tér 13. IV. emelet)

Szervezők:

SZTE ÁOK Népegészségtani Intézet

SZTE GYTK Gyógyszerhatástani és Biofarmáciai Intézet

Vendégelőadók:

Gary Fraser MB, ChB, PhD, MPH, Professor of Epidemiology

Loma Linda University, CA, USA

Peter Landless MB, BCh, M. Fam. Med., Adjunct Associate Professor of Medicine

Loma Linda University, CA, USA

A program nyelve: angol

Akkreditált pontérték (SZTE-ÁOK/2017.I./00094): 10 pont

Szakképesítések, amelyekhez szakma szerinti pontszámként elszámolható:

belgyógyászat | diabetológus | dietetika | háziorvostan | megelőző orvostan és népegészségtan | társadalomorvostan

Kérjük, hogy részvételi szándékát 2017. április 26-ig az office.puhe@med.u-szeged.hu e-mail-címre jelezze (név, számlázási cím, valamint kreditpont igény esetén az orvosi pecsétszám megadása szükséges).

A tanfolyam díja: 3000 Ft

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.