prezentacios_verseny

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja a kari TDK Tanáccsal közösen tudományos prezentációs versenyt rendezett 2017. április 11-én (hétfőn).

A versenyen a Kar 24 hallgatója vállalkozott arra, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak. A magas színvonalú előadások közül a zsűri döntése alapján Szepes Borbála V. éves orvostanhallgató nyerte az első díjat, Nógrádi Bernát II. évfolyamos orvostanhallgató második helyezést ért el, és Mezőlaki Noémi Eszter V. éves orvostanhallgató harmadik helyen végzett.

A nyerteseknek gratulálunk!

Az első helyezett Szepes Borbála képviseli karunkat az összegyetemi tudományos prezentációs megmérettetésen, mely 2017. május 4-én kerül megrendezésre.

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!