Klebelsberg_Konyvtar

Próbahozzáférések medikusoknak

Május 31-ig meghosszabbítva!

Négy különleges e-forrást érhetnek el olvasók próbahozzáférés keretében, egyetemi hálózaton keresztül. A Thieme és a Wolters Kluwer szolgáltatók termékeire elsősorban az élettudományok területén tanuló, oktató kollégák figyelmét szeretnék felhívni, de az érdeklődő laikusoknak is jó szívvel ajánlják kipróbálásra.

Bővebb információ a Klebelsberg Könyvtár honlapján olvasható >>

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.