A Kreatív Tudás Központ Közalapítvány Ösztöndíj pályázata

Kecskemét város felnőtt és gyermek háziorvosi ellátásának megújulását biztosító pályakezdő, az alapellátásában elhelyezkedni kívánó háziorvos jelöltek számára.

Az Ösztöndíj elsődleges célja, hogy a pályakezdő fiatal szakorvosjelöltek tehetségüket kibontakoztathassák és szorgalmukkal, elkötelezettségükkel hozzájáruljanak a város egészségügyi alapellátásának további eredményes működéséhez.

A pályázati kiírás ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap melléklete ide kattintva letölthető (doc) >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!