A Kreatív Tudás Központ Közalapítvány Ösztöndíj pályázata

Kecskemét város felnőtt és gyermek háziorvosi ellátásának megújulását biztosító pályakezdő, az alapellátásában elhelyezkedni kívánó háziorvos jelöltek számára.

Az Ösztöndíj elsődleges célja, hogy a pályakezdő fiatal szakorvosjelöltek tehetségüket kibontakoztathassák és szorgalmukkal, elkötelezettségükkel hozzájáruljanak a város egészségügyi alapellátásának további eredményes működéséhez.

A pályázati kiírás ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap melléklete ide kattintva letölthető (doc) >>

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.