A Kreatív Tudás Központ Közalapítvány Ösztöndíj pályázata

Kecskemét város felnőtt és gyermek háziorvosi ellátásának megújulását biztosító pályakezdő, az alapellátásában elhelyezkedni kívánó háziorvos jelöltek számára.

Az Ösztöndíj elsődleges célja, hogy a pályakezdő fiatal szakorvosjelöltek tehetségüket kibontakoztathassák és szorgalmukkal, elkötelezettségükkel hozzájáruljanak a város egészségügyi alapellátásának további eredményes működéséhez.

A pályázati kiírás ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap ide kattintva letölthető (doc) >>
A pályázati adatlap melléklete ide kattintva letölthető (doc) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!