gyogyito_nok_est

Gyógyító Nők Est

A Gyógyító Nőkért Alapítvány szeretettel várja Önt soron következő rendezvényére, a Gyógyító Nők Estre, melyet áprilisban a szegedi Közéleti Kávéház meghívására szerveznek.

Az est témája a gyógyító nővé válás kihívásai.

A bemutatkozás kiemelt szereplői, Dr. Barabás Katalin, az Alapítvány kuratóriumi tagja, az SZTE ÁOK Magatartástudományi Intézet egyetemi docense, valamint Dr. Szenes Márta, az SZTE Egyetem Életvezetési Tanácsadó Központ vezetője, a szegedi pszichológus hallgatók gyakorlati képzésének aktív résztvevője. Mindketten a szakma példaképei, hiszen számos gyógyító nőt mentoráltak, és készítettek fel a pályára.

Időpont:

2017. április 25. kedd, 18.00 óra

Helyszín:

6722 Szeged, Tábor u. 5. SZTE Újszülött Életmentő Alapítvány székhelye

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát kérjük jelezze a gyogyitonokert@gmail.com email címen április 24-ig!

A rendezvényről bővebben a Gyógyító Nők Alapítvány közösségi oldalán olvashat >>

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!