eeb_kiemelt

EEB tábor 2017

"Sziasztok! Szeretném megköszönni, hogy részt vehettem a táborban. Nagyon jól éreztem magam, a kémia labor nagyon jó ötlet volt, az esti programok miatt pedig külön megérte... Mostmár tényleg remélem, hogy szeptembertől SZOTE-s lehetek!" (egy EEB tábor résztvevő véleménye)

eeb_2
EEB tábor 2017

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.