kiemelt

Dr. Janka Zoltán professzor kapta a Jancsó Miklós Emlékérmet

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológiai- és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

jancso_miklos_emlekunnepseg jancso_miklos_emlekunnepseg
janka_zoltan
Prof. Dr. Janka Zoltán

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.