kiemelt

Dr. Janka Zoltán professzor kapta a Jancsó Miklós Emlékérmet

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológiai- és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

jancso_miklos_emlekunnepseg jancso_miklos_emlekunnepseg
janka_zoltan
Prof. Dr. Janka Zoltán

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!