eu_flag_erasmus_vect_pos

Pasteur Erasmus+ Pályázat

Módosult beadási határidő!

Első alkalommal került kiírásra a Pasteur Erasmus+ pályázat, melynek keretében a Szegedi Tudományegyetem Orvostudományi Karának hallgatói 3-6 hónap szakmai gyakorlatot tölthetnek el a franciaországi Pasteur Intézet laboratóriumaiban.

Pályázati feltételek:

Az SZTE ÁOK beiratkozott, érvényes hallgatói jogviszonnyal rendelkező, négy lezárt félévvel rendelkező hallgatói; PhD hallgatói.

A pályázat beadási határideje: 2017. március 31.

A részletes felhívás ide kattintva tölthető le (PDF)

A Pasteur Intézet szakmai gyakorlati helyei ide kattintva tölthető le (PDF)

Aktuális szakmai gyakorlati helyek 2016/2017-es tanévre vonatkozóan (PDF)

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!