AOK

Kik viszik jó hírünket az Educatio kiállításon?

Az ÁOK HÖK önkéntesei nem kisebb feladatra vállalkoztak, mint pozitív első benyomást kialakítani Karunkról, felkelteni a figyelmet és az érdeklődést a szegedi orvosképzésre.

Egy kiállítás sosem magát a végső döntést befolyásolja, de kiemelkedő jelentőségű karunk bizalmi légkörének kialakításában, hogy bekerüljünk a továbbtanuló középiskolások választandó döntési körébe.
Köszönjük Bálind Eta, Ficzere Ágnes, Molnár Bálint és Papp Viola!

IMG_20160120_162947
A képre kattintva megtekinthető a galéria.

IMG_6428

Több száz hidraulikus, multifunkciós betegágyat kapott a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ. A közel kétszáz millió forint értékű eszközfejlesztés jelentős mértékben növeli a betegbiztonságot és az ellátás színvonalát, valamint az egészségügyi dolgozók munkakörülményeit.

AOK_Dekan

Prof. Dr. Lázár György, az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánjának köszöntője