Bindics_Blanka
Bindics Blanka

Díjátadó gálán kaptak elismeréseket Karunk hallgatói

Szabó Gábor, az SZTE rektora és Pál Tamás, Liszt Ferenc-díjas karmester mondott köszöntőt azon a gálán, amelyen átadták a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak kiírt előadói versenyek és alkotói pályázatok díjait, valamint a Jó tanuló, jó sportoló okleveleket, illetve a Sófi Alapítvány elismeréseit.

A Komolyzene kategória díjazottjai közül I. helyezett lett Bindics Blanka.

A „Szabadság, szerelem” Verspályázat zsűrijének tagjai: Annus Gábor főszerkesztő (tiszatajonline), Egyed Erika kulturális szervező (SZTE Kulturális iroda).

Az I. helyezett Erdei Anna SZTE ÁOK PhD-hallgató lett.

Gratulálunk!

forrás: SZTEinfo – Ú. I.

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!