Boldogkoi_Zsolt

Boldogkői professzor Nyári László Nívó-díjat kapott

Boldogkői Zsolt, az SZTE ÁOK Orvosi Biológiai Intézetének tanszékvezető egyetemi tanára Nyári László Nívó-díjban részesült "A tudományos alapokon nyugvó orvoslás érdekében, az áltudományos kuruzslás és sarlatánság ellen folytatott több éves, sikeres tevékenysége elismeréseként" a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház részéről.

Gratulálunk!

IMG_6428

Több száz hidraulikus, multifunkciós betegágyat kapott a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ. A közel kétszáz millió forint értékű eszközfejlesztés jelentős mértékben növeli a betegbiztonságot és az ellátás színvonalát, valamint az egészségügyi dolgozók munkakörülményeit.

AOK_Dekan

Prof. Dr. Lázár György, az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánjának köszöntője