ANTSZ

ÁNTSZ Országos Tisztifőorvosi Hivatal - Influenza kampány

Az influenza évről-évre, minden január-februárban nagy számú megbetegedést okoz Magyarországon. A járvány elleni küzdelemben a legfontosabb a körültekintő felkészülés, amelyben az influenza elleni védőoltások segíthetnek a legtöbbet.

E cél elérése érdekében ebben az évben is 1,3 millió adag térítésmentes oltóanyag áll rendelkezésre azok számára, akik életkoruk vagy egészségi állapotuk miatt fokozottan veszélyeztetettek, illetve akik ezen csoportokat az influenzavírus átadása révén veszélyeztethetik.

Az országos tisztifőorvos tájékoztató levele ide kattintva letölthető >>

allami_kituntetesek1

Állami kitüntetéseket és szakmai díjakat adtak át augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából. A Szegedi Tudományegyetem több munkatársa is elismerésben részesült.

golyak

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.