SZETESZ

SZETESZ Piknik 2016

Az idei évben is megrendezésre kerül a SZETESZ Pinik 2016. szeptember 24.-én szombaton 10:00 órától az Újszegedi Partfürdőn.

A meghívó ide kattintva tölthető le (PDF).

A részletes program ide kattintva tölthető le (PDF).

Az igénylő tábla ide kattintva tölthető le (XLS).

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!