Egészségügyiek miséje

2015. november 28. 17:00
Szent József római katolikus jezsuita templom

November 28-án, szombaton délután 5 órakor lesz az orvosok, fogorvosok, gyógyszerészek, oktatók és hallgatók, egészségügyben dolgozók hagyományos adventi szentmiséje a Szent József római katolikus jezsuita templomban. A misét P. Illés Albert S. J. celebrálja. Közreműködik Gyimesi Kálmán operaénekes, Perneczky Balázs orgonaművész és a Liszt Ferenc Kamarakórus, vezényel Balázs Szilvia.

qsnyito

A szegedi universitas a tudományterületek közül az orvostudományi szakterületen teljesített a legerősebben, ahol a prominens 351-400. helyen végzett az intézmény a QS World University Rankings by Subject legfrissebb kiadásában

Gyermekklinika_TiszaLajos_felol

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika új épületszárnnyal gazdagodik. A közelmúltban megkezdődtek a Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai részleg építkezési munkálatai. A 2,3 milliárd forint értékű beruházás jóvoltából várhatóan 2022-re elkészül az ország legkorszerűbb gyermekpszichiátriai intézete.