B.BICE-_logo1-opt

B.BICE+ pályázati lehetőségek Brazíliába

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

Jelentkezési határidő: 2015. április 6.

A B.Bice oldala >>

Kutatási pályázatok >>

Innovációs pályázatok >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!