Ballagás 2015.

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának V. évfolyama hagyományos ballagási ünnepségére 2015. május 16-án (szombaton) 9:30 kezdettel kerül sor (9:30 virágátadás, évfolyamfotózás, indító köszöntő a Dugonics téren)

A ballagási menet 11.00 órakor indul a Dugonics térről: Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika épülete – I. sz. Belgyógyászati Klinika épülete - Szemészeti Klinika épülete - Sebészeti Klinika épülete – Onkoterápiás Klinika épülete - Gyermekgyógyászati Klinika épülete – Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika épülete – Laboratóriumi Medicina Intézet épülete – Klinikai Mikrobiológiai Diagnosztikai Intézet épülete - Pathológiai Intézet épülete – a két új klinikai épület - Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika – József Attila Tanulmányi és Információs Központ.

Új hagyományként a klinikák nevében Prof. Dr. Facskó Andrea elnök asszony búcsúzik a Tanulmányi és Információs Központban.

A Professzori Kar 12.15 órakor találkozik a TIK előterében. A ballagási záróünnepségre 12.30 órai kezdettel kerül sor a TIK átriumában, ahol a hallgatók az elméleti intézetektől és klinikáktól, valamint a Kartól, az Egyetemtől búcsúznak.

A hallgatók szeretettel várják az ünnepségre a szervezeti egységek képviselőit.

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!