TDK 2015/2016 SZTE ÁOK

Véget ért a TDK konferencia

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

Február 14-én, szombaton az ünnepélyes eredményhirdetéssel véget ért az egészségtudományi karok közös TDK konferenciája. A nagy létszám és a 16 tagozat ellenére jól szervezetten, zökkenőmentesen zajlott le az esemény. Karunk hallgatói sikeresen szerepeltek, így lehetőségük van a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában való részvételre. A tavalyi évben 32, 2015-ben 33, összesen 65 előadás szerzett jogot az indulásra a március 31-április 3. között Budapesten rendezendő konferenciára.

A részletes eredményeket bemutató táblázatok itt elérhetőek. (PDF) >>

nyito2

A Szegedi Tudományegyetemen újonnan kialakított, 22 világszínvonalú mikroszkóppal és szimulációs eszközökkel felszerelt Mikrosebészeti Oktató Központ lehetővé teszi, hogy a medikusok az orvosi beavatkozásokat biztonságos körülmények között gyakorolhassák.

Honlapra

A XXI. század mentális csapdái a tudományban és a hivatás terén” címmel 2019. november 27-én, az ÁOK Szent-Györgyi Oktatási Központban Richter Tudós Klub rendezvényt tartottunk.