TDK 2015/2016 SZTE ÁOK

Véget ért a TDK konferencia

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

Február 14-én, szombaton az ünnepélyes eredményhirdetéssel véget ért az egészségtudományi karok közös TDK konferenciája. A nagy létszám és a 16 tagozat ellenére jól szervezetten, zökkenőmentesen zajlott le az esemény. Karunk hallgatói sikeresen szerepeltek, így lehetőségük van a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában való részvételre. A tavalyi évben 32, 2015-ben 33, összesen 65 előadás szerzett jogot az indulásra a március 31-április 3. között Budapesten rendezendő konferenciára.

A részletes eredményeket bemutató táblázatok itt elérhetőek. (PDF) >>

IMG_8510_keskeny

Rövid videós szakmai ízelítők, filmek, chatroomok várnak rátok online nyílt napunkon, december 4-én!

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.