SZTE EHÖK XXX. Nevezéses Horgászverseny

XXX. Nevezéses Horgászverseny

2015. május 10., 06:00-17:00, a Deszki Horgásztónál az SZTE EHÖK szervezésében

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat idén 30. alkalommal rendezi meg a hagyományos Nevezéses Horgászversenyét 2015. május 10-én. Az eddigiekhez hasonlóan idén is oktatói, dolgozói és hallgatói kategóriákban lehet jelentkezni rendezvényünkre.

A horgászverseny részletes leírása megtalálható az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat honlapján. >>

Erasmus_

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2020/2021-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2020. szeptember 23.

Toreki_Annamaria

Az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztályának (SBO) szakpszichológusa, Dr. Töreki Annamária egyetemi adjunktus bekerült a Nők Magyarországért Díj 5 jelöltje közé, akik közül közönségszavazással döntik el a nyertest. Szavazzanak rá!