Varro Andras

Dr. Varró András professzor elismerése

Az Európai Kardiológus Társaság Sejtelektrofiziológiai Munkacsoportja 38. Konferenciáján Dr. Varró András tanszékvezető egyetemi tanár "Carmeliet-Coraboeuf-Weidman"-díjat kapott és ünnepi plenáris előadást tartott.

A Konferencián a Társaság Elnöksége korábbi javaslata és döntése alapján Dr. Varró András, a Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet tanszékvezető egyetemi tanára ünnepi előadása megtartása után átadási ceremónián kapta meg az elismerést. Ez a szűkebb szakterület talán legrangosabb európai kitüntetése, amely nem csak személyes elismerés Professzor Úr számára, hanem Karunk és Egyetemünk sikere is. Gratulálunk!

Varró professzort Tráser László kérdezte magas szakmai elismeréséről. (MP3) >>

271850904_6791812060891589_5121175817267060750_n

Ünnepélyes keretek között átadták az SZTE Igazságügyi Orvostani Intézet felújított bonctermét - a helyiség rekonstrukciója az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar anyagi támogatásnak köszönhetően valósult meg.

Csernay_1170

Dr. Csernay Lászlónak, egyetemünk professzor emeritusának 90. születésnapja alkalmából Prof. Dr. Lázár György dékán a SZAOK Emlékérmét adományozta. Gratulálunk!