Szakorvost keres a Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztály

A Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztálya pályázatot hirdet szakorvos munkakör betöltésére. Pályázati határidő: 2014. december 28.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2014. december 28.
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Dr. Pető Zoltán osztályvezető egyetemi docens részére a peto.zoltan@med.u-szeged.hu e-mail címre.
A pályázat elbírálásának határideje: 2014. december 31.

A teljes pályázati felhívás pdf formátumban>>

IMG_2630

Közzétette 2021-es felsőoktatási rangsorát a Figyelő. Az intézményi abszolút rangsorban az SZTE a legjobb vidéki egyetem, miközben a képzésterületi listán az első helyen áll az SZTE Általános Orvostudományi Kar.

Screenshot_2020-11-24_Scientific_Reports

A sclerosis multiplex, és a ritka betegségnek számító Guillain-Barré-szindróma kórlefolyásának követését és megbízhatóbb prognózisát is segítheti az SZTE Neurológiai Klinika és az SZBK Lipidomikai Csoport közös transzlációs kutatása, melynek eredményeiről a rangos Scientific Reports tudományos folyóiratban számoltak be.