AOK

SZTE ÁOK Kari Nyílt Nap

Időpont: 2018. december 8., szombat, 11:00–15:00

Helyszín: SZTE ÁOK Szent-Györgyi Oktatási Központ Ivánovics terem (Szeged, Dóm tér 13.)

Prof. Dr. Lázár György dékán, Prof. Dr. Sáry Gyula oktatási dékánhelyettes, Prof. Dr. Rakonczai Zoltán Tudományos Diákköri Tanács elnöke ismeretterjesztő előadásait hallhatjátok. Bemutatkozik a hallgatói önkormányzat és a hallgatói szakmai szervezetek. Tájékoztató a diákhitelről.
A SKILL Orvosi Készségfejlesztési Központ bemutató foglalkozásain vehettek részt.

A 2018. december 8-i évi rendezvény galériája az ÁOK Facebook oldalán megtekinthető >>

kemenylajos_certificate_330x330

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

Sepp

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!